Psychoterapia Warszawa

Jestem absolwentem studiów psychologicznych ze specjalizacją psychologii klinicznej, skończyłem także teologię. Posiadam certyfikat psychoterapeuty. Jestem autorem pierwszych w Polsce badań ilościowych nad wpływem metody DMT (Dance Movement Therapy) na zmiany poznawcze i emocjonalne wśród uczestników terapii. 
Od 2002r odbyłem liczne szkolenia i staże w różnych placówkach całej Polski w terapii poznawczo-behawioralnej, psychodynamicznej i DMT, m. in. na oddziale dziennym w (należącym do Samodzielnogo Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej), Centrum Psychoterapii w Warszawie oraz 4-letnie szkolenie w Instytucie DMT w Warszawie.
Prowadziłem zajęcia akademickie w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.
Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej jak i szkoleniowo-rozwojowej w formie pracy indywidualnej i grupowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz z młodzieżą. Obecnie głównie pracuję ze studentami, młodymi dorosłymi, osobami dorosłymi w kryzysie wieku średniego oraz z osobami po 75 roku życia.
Specjalizuję się w pomocy osobom w kryzysie, po doświadczeniu traumy, w leczeniu nerwicy natręctw, zaburzeń odżywiania (bulimii i anoreksji), problemów związanych ze spektrum zaburzeń nastroju, depresji oraz w terapii małżeńskiej i pracy z parami.
W pracy terapeutycznej stosuję podejście integratywne, korzystam z technik uruchamiających ciało.
Obecnie współpracuję z fundacją Siódma Rzeka, gdzie działam na rzecz rozwoju twórczego potencjału innych osób. Natomiast praktykę kliniczną prowadzę w Psychocentrum, w ośrodku Gabinety Terapii i Rozwoju Skrzydła Osobowości oraz Towarzystwie Pomocy Młodzieży, pracując pod stałą superwizją.

 

 
 
Możesz skontaktwać się ze mną pod numerem 888 498 666 lub pisząc na adres: wojs.marek@gmail.com