Psychoterapia Warszawa

 

 

Nazywam się Agnieszka Tousty-Ingielewicz, jestem psychoterapeutą pracującą w nurcie Poznawczo-Behawioralnym w trakcie szkolenia w celu uzyskania certyfikatu. Swoją pracę poddaję  regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora-dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Staż kliniczny odbyłam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawie – Praga Południe, gdzie współpracowałam z osobami z depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, napadami paniki, psychozą. Obecnie pracuję w Fundacji „Pomóż Dorosnąć” w Piasecznie, gdzie stale pomagam dzieciom i młodzieży zmagającej się z depresją, natręctwami, fobiami, ADHD, zespołem Aspergera i innymi.

 

Prowadzę prywatny Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Carpe diem”, współpracując z Centrum „Po Zmianę” znajdującym się w Warszawie. W moim gabinecie w atmosferze spokoju, pełnego zaufania i szacunku mają Państwo możliwość mówić o swoich problemach, troskach, niepowodzeniach i rozterkach a także o marzeniach i nadziejach. W swojej pracy wykorzystuję urządzenie do EEG biofeedback.

 

Zapraszam zarówno dzieci jak i osoby dorosłe które:

• zmagają się z zaburzeniami nastroju, lękami, depresją;

• doświadczają wpływu negatywnych emocji (napadami paniki, fobiami, obsesjami) i pragną się im przeciwstawić;

• mają problemy z odżywianiem;

• nie radzą sobie ze stresem;

• doświadczają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi;

• chcą pogłębić wiedzę o sobie samym, aby świadome kierować swoim życiem.

 

Jeśli Państwo lub ktoś z Waszych bliskich ma problem, w którym mogłabym pomóc proszę o kontakt telefoniczny pod numer: 664 421 740.